Loading...

Mariusz Wawrzyńczyk - To tylko chwila

30,838 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 13, 2018

„To tylko chwila”
Muzyka: Marcin Nierubiec
Słowa: Mariusz Wawrzyńczyk
Produkcja: Dariusz Polubiec

Reżyseria, scenariusz: Michał Jagiełło
Montaż i koloryzacja: Michał Jagiełło
Asystent reżysera: Mariusz Puk
Kierownik produkcji: Michał Jagiełło
Stylizacje: Marzena Sikora
Make Up: Marta Mazur, Anna Zborowska

Zagrała Anna Zborowska
Producent: Michał Jagiełło, Mariusz Wawrzyńczyk

Facebook: http://www.facebook.com/mariuszwawrzy...
Instagram: http://www.instagram.com/mariuszwawrz...
www.mariuszwawrzynczyk.pl

„To tylko chwila” to utwór skomponowany przez Marcina Nierubca, autora hitów śpiewanych przez m.in. Marylę Rodowicz, Bogdana Łazuki, Krzysztofa Krawczyka czy Dodę. To już kolejna kolaboracja tych dwóch artystów, która okazała się świetnym tandemem artystycznym.
Piosenka „To tylko chwila” opowiada o tym, iż należy korzystać z każdej minuty, z każdego dnia swojego życia i niczego nie żałować. Przesłanie utworu to: Zawsze iść do przodu mimo przeciwnością losu. Nie ma słowa niemożliwe. Jeżeli tylko chcesz możesz zrealizować swoje cele i marzenia, wystarczy tylko trochę się postarać, a zdobędziesz wszystko. Jeżeli mówią Ci „nie masz szans”, „nie tędy droga”, a ty uważasz inaczej, to chociaż by ci mówili „Nie!”, ty zawsze idź przed siebie i podążaj za swoich sercem i przekonaniami. Bądź szczęśliwy i weź los w swe ręce!.


Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty ze Skaldami”. Komponują dla niego najwybitniejsi polscy kompozytorzy tj. m.in. Adam Abramek i Paweł Sot, Marek Kościkiewicz, Przemek Puk, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert a artysta zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz. Mariusz wystąpił w wielu prestiżowych przedsięwzięciach m.in. koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna”- odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także m.in. w programach „Pytanie na śniadanie”, „Dzień dobry TVN”, „Świat się kręci”, „Baw mnie”, „Teleexpress”etc. Jego piosenki prezentowane są w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Szerszej publiczności dał się poznać w programie "Szansa na sukces" (TVP2) oraz "Bitwa na głosy" (TVP2) w grupie Urszuli Dudziak.

Music video by Mariusz Wawrzyńczyk (C) 2017.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...