Loading...

DarkComet Tutorial Part 2

830 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 3, 2012

1) Download: DarkComet, Client of No-IP, VPN, Crypter
2) Shkojm www.no.ip.com dhe Regjistrohem
3) Kurt Regjistrohem edhe e verfikojm Account shkojm tek "Add Host"
4) E zghidhim Host emnin edhe domain (test.no-ip.info)
5) Prekim "Create Host"
6) Shkojm tek Client edhe longohen me user edhe pw
7) Masi ekimi kry me No-IP Thjesht shojm meba ni VPN Setup
8) VPN muni mi gjet ne Forum tek Antari: ManiX
9) E percjellni Videon kurt e boj Setup VPN
10) Boni Connect ne VPN
11) Shkoi apet ne No-Ip Client e prekne UPDATE normal tash duhet me ba Upadte ip e VPN
12) e Qelni DarkComet "Socket/Net" Right Click edhe e prekni Listen to Port 1604
13) Tani shkoni Edit Server e epni No-Ip Host si perchembul (makeitup.no-ip.info)
14) E boni Test nese ju del naj Error si te une ne Video i kqyrni kto sene - Anti-Virus OFF - Firewall OFF - Shkoni Tek Client e No-Ip edhe e prekni apet Host edhe apet Update - Shkoni tek DarkComet ja hekni Portin edhe ja qitni apet - Tani duhet mu ba kurt e boni Test Network!
15) Tani i zgjidhni Opcionet per me ba Build
16) E boni Build edhe vazdhojm me Crypter
17) I prekim Startup edhe qka na pelqen neve e e bojm apet Build
18) E testojm e prekim Double Clik on our Server presim pak edhe Connectohet
19) Upload edhe qojav shkove shoqeve edhe ja controlloni PC
20) Greetz al ShqipHack.com Members, Admins, Staff

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...