Loading...

Cena futra: rzeczywistość polskich ferm futrzarskich trailer

5,969 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 18, 2012

Wesprzyj Stowarzyszenie Otwarte Klatki: http://www.otwarteklatki.pl/wplac-dot...

Śledztwo na fermach futrzarskich w Polsce 2011-2012.

Jak wygląda cała prawda o norkach i przemyśle futrzarskim? Skąd się bierze futro? Dowiedz się więcej i pomóż nam zakończyć to okrucieństwo: http://cenafutra.info
------------------

Przemoc wobec zwierząt odbywa się z reguły w ukryciu, schowana za grubymi murami i drutem pod napięciem. Niekiedy w mediach pojawiały się obrazy z miejsc, w których to się dzieje: ferm przemysłowych, rzeźni, laboratoriów, cyrków, ogrodów zoologicznych czy hodowli. Za każdym razem ludzie wrażliwi reagowali złością, smutkiem i poczuciem bezradności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki powstało po to, żeby te uczucia zamienić w wolę działania. Chcemy uczynić mury ferm i rzeźni przezroczystymi -- żeby nikt nie mógł powiedzieć, że nie wiedział, nie zdawał sobie sprawy, został oszukany. Chcemy, by te obrazy zagościły na stałe w społecznej świadomości, tak by decyzje podejmowane przez ludzi były rzeczywiście świadome. Naszym celem jest przeciwdziałanie okrucieństwu wobec zwierząt i budowa społeczeństwa, w którym zwierzęta są traktowane z należytym współczuciem i szacunkiem.

Nie mamy złudzeń, że zmiany nadejdą z dnia na dzień. Są jednak możliwe, choć na pewno nie przyjdą same. Wymagają informowania na temat prawdziwych warunków tzw. „produkcji zwierzęcej", szczególnie poprzez publikowanie materiałów ze śledztw na fermach przemysłowych i prowadzenie kampanii opartych o te materiały. Wymagają wywierania presji na organy ustawodawcze, jako że to one mogą -- poprzez zmianę prawa -- skutecznie położyć kres cierpieniu zwierząt. Wymagają promowania weganizmu jako sprzeciwu wobec wykorzystywania zwierząt. Wierzymy też, że to różnorodność taktyk doprowadzi nas do celu.

To wszystko nie uda się jednak bez Twojej pomocy.

Możesz nas wesprzeć finansowo poprzez przelew na nasze konto. http://www.otwarteklatki.pl/wplac-dot...

Zachęcamy również do członkostwa wspierającego w naszym Stowarzyszeniu. Razem możemy działać skutecznie i osiągać realne zmiany.
http://www.otwarteklatki.pl/wstap/

Historia dzieje się teraz.

Możemy dopisać swój rozdział.

http://www.otwarteklatki.pl
http://www.weganizmteraz.pl

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...