Upload

Loading...

EMERIMET E QEVERISE EMRAT E ZEVENDESMINISTRAVE DHE PREFEKTEVE NE QARQE LAJM

32 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 5, 2013

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV
https://www.7news.tring.tv
https://www.facebook.com/Tringnews7
https://www.youtube.com/TringNews7
Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.
Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...