Loading...

Burreli , Klosi , Ulez , Shkopeti ,Ura e Zogut. Foto dhe Video (2012)

10,716 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 10, 2012

Nje udhetim i shkurter ne Klos,Burrel, Lulishtja e Burrelit,Ulez,Shkopet,Ura e Zogut. Kerkoj ndjese qe nuk munda te filmoj ne qytetin e Klosit brenda. Por shpresoj se ndoshta ne nje video tjeter do te jem me i plote :). Nje video per te gjithe ato qe i ka marre malli per Matin.
Falenderoj pronarin e Bar Turizmit (qe na mundesoi regjistrimin nga kati i fundit i nderteses),Altinin (drejtuesin e barkes).

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...