Loading...

Alternatywne spacery po Gdańsku | Biskupia Górka

1,902 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 4, 2016

Zwiedzaj Gdańsk - alternatywnie! Z Instytutem Kultury Miejskiej i Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami poznacie ciekawe fakty z historii Biskupiej Górki , dowiecie się jak powstała i jak wyglądało życie w tej dzielnicy w I Pol XX wieku. Być może nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wiele ciekawych miejsc i punktów widokowych kryje w sobie ta niewielka, a urocza okolica. Podczas wakacji będziecie mogli bliżej poznawać Gdańsk podczas spacerów z IKM. Serdecznie zapraszamy.

Dzielnice Gdańska można bezpłatnie zwiedzać z ich mieszkańcami - Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami. Spacery rozpoczynają się pod koniec czerwca.

---
Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki to entuzjaści dzielnic, lokalni znawcy historii i dziejów miejsc, w których teraz lub kiedyś mieszkali, z którymi związane są ich dziecięce i dorosłe wspomnienia. Znajomość Zaspy, Dolnego Miasta, Biskupiej Górki i Nowego Portu, pogłębiają na otwartych wykładach prowadzonych przez historyków, architektów, historyków sztuki, profesjonalnych przewodników.

Przez całe lato oprowadzać będą mieszkańców Trójmiasta i turystów alternatywnymi, miejskimi szlakami, od końca marca uczestniczą w wykładach poszerzających ich wiedzę o historii dzielnic.

Bezpłatne spacery wyróżnia osobista narracja przewodników i przewodniczek, którzy do historycznych momentów i dat dodają szereg ciekawostek związanych z codziennym życiem w danej dzielnicy.

Szczegóły: http://www.ikm.gda.pl/alternatywne-sp...

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...