Loading...

Familia Ideale ( Kristian ft Andrea ) - Nga Erresira ne Qeli ( Ibo Music )

13,672 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 22, 2012

Facebook_ http://www.facebook.com/pages/Familia...
Text : i ulur ne nje cep ne erresire
mendimet me kalojne dhe nuk me lene te lire
po prap i lire sjam i mbyllur ne qeli
pranova fatin tim pa e patur kte deshire
pra ja ku jam dhe te tjere le te gjykoj
se bota po flet shume
e di po me kupton
po sa ka njerez qe do me duan ne kte bote
gjithmone ata do me ndjejne
dhe per mua do qajne me lot
thjesht jane 2 sy qe sahere do me denojne
kam bere gabim por babi e do fort
eshte princesha me e bukur ne kte toke
do jem krenar deri sa mos marre fryme dot
pengesa kam edhe pengesa kaloj
u futa ne loj edhe lojen do mbaroj
dhe nese pyet si te duket si kalon
as ne armiku kete fat nuk deshiroj
refren :Se ne kte bote nuk ka vec djallezi
dhe sy qe te mashtrojne
ti e shtrin doren po sta zgjat njeri
a ka zot te me shpetoje
dhe nese do e mira perendi
dhe njehere te me ndihmoje
vetmine dhe nje shishe me raki
une shok do kem gjithmone

Pjesa 2 Naten sme ze gjumi , me del i dashur mi
ka kohe qe ka vdekur po kujtimin nuk e fik
nje dite me te mire do kesh me thote mos ki frik
kujto vec oret shok kur kalonim perdite
nje djale Shqiptar ne emigrim i jetuar
kam bredhur rrugve duke enderruar
gjeta miresine njerzine e kam mesuar
tradhtine ne zemer gjithmone ma kane dhuruar
nuk ka problem qendroj prap i vertete
besoj ne zot me mua pran do jete
ma di mire shpirtin sepse jam njeri i drejte
kerkoj nje falje te puth nenen qe me pret
kerkoj nje falje te puth nenen qe e pret

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...