Loading...

Mastercard® Priceless Specials ® -- Dziewczynka | Isobar Poland Group

281 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 11, 2017

„Nie dopuść, by nagrody dostały się w niepowołane ręce” to kampania digitalowa promująca program Mastercard - Priceless Specials. Aby przekonać posiadaczy kart do wymiany swoich punktów na nagrody, stworzyliśmy 4 krótkie filmy oraz inne egzekucje pokazujące, co może stać się z tymi nagrodami, które nie zostaną odebrane.


Priceless Specials to program Mastercard, w którym płacąc zarejestrowaną w programie kartą Mastercard lub Maestro u ponad 70 partnerów zbiera się punkty, a one mogą zostać wymienione na nagrody. Niestety w związku z tym, że dołączenie do Priceless Specials odbywa się przy okazji wnioskowania o kartę w banku, wielu posiadaczy kart Mastercard nie pamiętało o tym, że wyraziło zgodę na uczestnictwo w programie i tym samym nie wiedzieli o fakcie zbierania punktów i możliwości odbioru nagród. Dodatkowym utrudnieniem było podobieństwo programu Priceless Specials do całej gamy programów lojalnościowych, a więc wyzwaniem stało się wybicie z clutter’u reklamowego i stworzenie wyróżniającej komunikacji, która zwiększy świadomość programu wśród posiadaczy kart.

Ideą było zachęcenie ludzi do wejścia na stronę i do wymiany punktów na nagrody poprzez pokazanie w krótkich filmach, co może stać się z tymi nagrodami, które nie zostaną odebrane w programie. Motywacją do takiego działania miała być naturalna chęć przeciwdziałania sytuacji, w której nagrody wykorzystywane są w sposób totalnie niezgodny z ich przeznaczeniem.

Wyzwaniem w tworzeniu scenografii było oddanie niepokojącego klimatu rozgrywających się scen przy zachowaniu lekkiej, przyciągającej uwagę i zróżnicowanej dla każdego video formy. Każdy z naszych filmów rozgrywa się w innej, stworzonej od zera przestrzeni, odpowiadającej potrzebom danej sceny. Każdemu z nich przypisany jest też inny, wyróżniający kolor, którego różne odcienie powtarzają się w „pomieszczeniach” zamieszkałych przez naszych bohaterów, tworząc spójną całość. Zależało nam na nadaniu filmom pierwiastka umownego kina grozy.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...