Loading...

IIPG - "Eksperyment, doświadczenie a dialog" Dorota Węgrzyn

473 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 18, 2017

Warsztat autorski DOROTY WĘGRZYN jest warsztatem specjalistycznym dla psychoterapeutów wszystkich modalności, chcących zdobyć narzędzia oraz konkretne techniki służące do pracy terapeutycznej z klientami.
Podczas 2-dniowego warsztatu dowiecie się kiedy pomóc klientowi aktywnie doświadczać i w jaki sposób, bezpiecznie, dokonać głębszego i dokładniejszego wglądu. Poznacie techniki psychoterapeutyczne Gestalt skutecznie działające w pogłębionej pracy z pacjentem/klientem.
Warsztaty otwarte są dla terapeutów początkujących/uczących się jak i dla psychoterapeutów już praktykujących w nurtach: Gestalt, humanistyczno-doświadczeniowym, psychodynamicznym, systemowym oraz behawioralno-poznawczym. Warsztat szczególnie polecany jest wszystkim terapeutom pragnącym poszczerzyć horyzony wyuczonego podejścia oraz swoje umiejętności i warsztat pracy, zainteresowanych eklektywną czyli, według najnowszych badań, najskuteczniejszą metodą psychoterapii.

INSTYTUT INTEGRALNEJ PSYCHOTERAPII GESTALT istnieje od 2001 roku. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, szkolimy też w Warszawie i Wrocławiu. Z biegiem lat do zespołu Zofii Pierzchały i Doroty Węgrzyn dołączyła duża grupa psychoterapeutów, nauczycieli zawodu, superwizorów.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Niesiemy profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną: indywidualną i grupową, szkolimy przyszłych psychoterapeutów i superwizorów, organizujemy warsztaty specjalistyczne oraz superwizujemy w nurcie Gestalt.
DLACZEGO MY?
Jesteśmy zespołem osób dbających o najwyższą jakość przedsięwzięć. Działamy otwarcie i etycznie. Uwzględniamy polskie i europejskie standardy psychoterapii i szkoleń psychoterapeutycznych, poświadczone akredytacjami. Od wielu lat pracujemy wolontaryjnie na rzecz środowiska zawodowego.
CO PROPONUJEMY?
1-roczny PROGRAM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ - dla zainteresowanych rozwojem osobistym lub/i podjęciem kształcenia psychoterapeutycznego; 4-letnią SZKOŁĘ PSYCHOTERAPEUTÓW GESTALT- szkolenie zawodowe w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, 1-roczną SZKOŁĘ SUPERWIZORÓW GESTALT - dla przyszłych superwizorów psychoterapii; WARSZTATY doskonalenia zawodowego - dla psychoterapeutów; PSYCHOTERAPIĘ własną, rodzinną, par, dzieci - dla osób na drodze rozwoju osobistego lub potrzebujących pomocy w kryzysie emocjonalnym; GESTALT w ORGANIZACJACH - gdy idea Gestaltu przemawia do Ciebie i chcesz ją zastosować w swojej firmie.

Tworzymy, z Wami i dla Was, bezpieczną przestrzeń do rozwoju własnego, do kształcenia się, do trudu stawania się szczęśliwszymi. Dołącz do naszej społeczności.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...