Loading...

Depotforeza z Cupralem

3,716 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 27, 2011

Depotforeza z Cupralem

Nowa minimalnie inwazyjna droga w endodoncji.

Naukowo potwierdzona i sprawdzona w gabinetach stomatologicznych na świecie.

Metoda wykorzystująca pole elektryczne do transportu i umieszczenia w obrębie leczonych kanałów hydroksymiedzi, wykazującej silne i nieograniczone w czasie działanie bakteriobójcze oraz stymulującej obliterację kanalików.
Związki te wykazują ponad 100x silniejsze działanie od wodorotlenku wapnia i nie dezaktywują się. Zawarte są w preparacie Cupral.

Uzyskujemy to, co niemożliwe przy innych metodach: trwały efekt bakteriobójczy (sterylizacji chemicznej) w całym systemie korzeniowym, bez względu na jego budowę (zakrzywienia, rozgałęzienia, zwapnienia itp.)!
Minimalne wykorzystanie narzędzi mechanicznych zabezpiecza przed perforacją oraz oszczędza tkanki zęba. Leczenie odbywa się na dwóch lub trzech pięciominutowych sesjach, przy użyciu bardzo prostego w obsłudze aparatu Komfort II, który po ustawieniu programu sam kontroluje przebieg sesji

Kliniczne badania wykazały, że w przypadku zębów, sklasyfikowanych jako nienadające się do leczenia mechanicznego, po zastosowaniu Depotforezy skuteczność leczenia wynosiła 90%, a nawet 96%.


Więcej informacji:

http://www.multidental.com.pl

lub

http://www.humanchemie.de/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...