Loading...

Świat LICHWIARZY i BANKSTERÓW OSZALAŁ z CHCIWOŚCI !!! Janusz Szewczak 2016.03.29

11,073 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 29, 2016

Zapraszam na:
www.facebook.com/BastionPL
2016.03.29
Janusz Szewczak, właśc. Jan Szewczak[1] (ur. 17 września 1953 w Pile) – polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, główny ekonomista Kasy Krajowej SKOK, poseł na Sejm VIII kadencji.
Biografia

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył staże naukowe na uczelniach w Pradze i Amsterdamie. Od 1977 do 1999 był pracownikiem naukowym Zakładu Prawa Finansowego na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego[2]. Był m.in. doradcą komisji sejmowych, współpracownikiem Rządowego Centrum Studiów Strategicznych, doradcą prezesa zarządu Ursusa i zarządu Telewizji Polskiej, asystentem europosła Bogdana Pęka, a także prezesem Polskiego Centrum Badań Społeczno-Ekonomicznych i członkiem zarządu jednej ze spółek zależnych od PZU. Pracował także jako doradca ds. prawnych i ekonomicznych oraz analityk gospodarczy oraz wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie[1][2]. Później związany z systemem spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych[2], w 2009 został głównym ekonomistą Kasy Krajowej SKOK[1].

Jest autorem felietonów i artykułów prasowych publikowanych m.in. przez „Nasz Dziennik”, „W Sieci”, „Gazetę Polską”, „Niedzielę”, „Tygodnik Solidarność”[3] oraz „Wpis”[4], jak również autorem książki Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy (2016)[5].

Jako autor ekspertyz współpracował z różnymi partiami, tj. KPN, ROP i LPR. Działał w ugrupowaniu Naprzód Polsko, był wiceprezesem, a następnie w latach 2009–2010 p.o. prezesa tej partii[6].

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu chełmskim z listy Prawa i Sprawiedliwości. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 7863 głosy[7].

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...