Upload

Loading...

106 vjeçarja RAMIZE REXHEPI gruaja më e vjetër në Preshevë (2011)

102,917 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on May 24, 2011

http://facebook.com/presheva.jone
106 vjecarja ramize rexhepi eshte gruaja me e vjeter ne lugine
Ne nje interviste per radio televizionin Presheva ajo ka rrefyer jeten e saj nje jete me plote sakrifice
Por interesante eshte se ajo deri me tani nuk ka perdorur ilaqe dhe per kete thote se shendeti i saj eshte fale ushqimit te atehershem
106 Vjecarja Ramize Rexhepi nga fshati Norçë eshte NENA me e vjeter ne komunen e PRESHEVES
http://facebook.com/presheva.jone

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...