Loading...

Zapraszamy do GOSU w Poznaniu

5,865 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 17, 2015

http://fb.com/gosupoznan

Możemy się pochwalić zgromadzeniem około 250 najlepszych tytułów do wypożyczeń (a liczba ta ciągle rośnie), wyjątkowo niskimi cenami oraz przemiłymi ludźmi, którzy doradzą w wyborze, a i chętnie wspólnie z Wami zagrają :)
Prowadzimy również gralnie na zasadzie godzinowego wynajmu stolika i wieczornych spotkań. W ramach oferujemy dostęp do wszystkich otwartych pozycji, rady i wytłumaczenie reguł :)

Koszt wypożyczenia gry to tylko 5% jej ceny za każdy dzień (jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu od 12:00 do 20:00); przy wypożyczaniu gry zostawia się kaucje, którą odbiera się przy jej oddawaniu.
Wieczorki planszówkowe organizujemy dwa razy w tygodniu (ale będzie ich więcej) - we wtorki i piątki od 18:00, cena za wieczorek to 7 zł za osobę.
Można też zawsze w godzinach otwarcia wynająć stolik za 3 zł za godzinę od osoby.
Raz na dwa tygodnie malujemy też figurki (5 zł od osoby za cały event) oraz układamy puzzle (5 zł od osoby za cały event).
Istnieje też możliwość wynajmu sali na własną imprezę - cena to 40 zł za godzinę za całą salę. Oczywiście w cenie są wszystkie gry i ich tłumaczenie.
Organizujemy turnieje, jeśli chcesz pograć w to czego nie organizujemy daj nam znać, może się uda coś fajnego wymyślić :)
Oczywiście można też u nas kupić grę :D
Dla zapaleńców oferujemy karty VIP, które dają darmowe wejścia na wszystkie wydarzenia w GOSU, 7 podwójnych wypożyczeń oraz 3% zniżki na zakupy (pierwsza kosztuje 49 zł, kolejne po 39).

Zapraszamy serdecznie!

Mieszkamy tu:
GOSU – Czas dla bliskich.
ul. Taczaka 14
61-816 Poznań

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...