Loading...

Keshilla dhe Porosi nga Hoxhë: Mazllam Mazllami

10,729 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 13, 2009

Es-Selamu Alejkum
http://www.radio-pendimi.info

Paraqet Ligjerate me teme.

"Keshilla dhe Porosi"
Ligjërues: Hoxhë Muselem Mazllami (Imam Nga Prizreni)

E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga keto që dëgjojmë. Amin


, Like DigitalMimbar on Facebook: http://www.fb.com/TheMimbar
Follow DigitalMimbar on Twitter: http://twitter.com/DigitalMimbar

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...