Loading...

За Чай.com S2018 • E03.13

Українсько-канадсько-американський історик - Сергій Плохій | За чай.com | 13.03.2018

1,195 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Mar 13, 2018

Життя на три країни реальне - українсько-канадсько-американський історик, професор Гарвардського універу Сергій Плохій це довів на практиці. Цьогорічний Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Сергій Плохій завітає нині почаювати.
Ступінь доктора історичних наук отримав у Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка. Викладав у Дніпровському університеті, де пройшов шлях від викладача до професора, викладав в Університеті Альберти (Канада), 1996 року був запрошений на наукову роботу до Канадського інституту українських студій (CIUS), а в 2007 році зайняв за конкурсом посаду професора історії України Гарвардського університету.
Сергій Плохій окрім науки - відмінний публіцист, автор численних книг від середньовічних часів і до гебешно-путінського сьогодення. Почаюємо про історичні граблі та методи самознищення народів; про історичний міф та його роль у світі право-лівацького популізму та терору, або чи можлива "нова Ялта народів; чи можлива постісторична цивілізація або нові бар'єри у безкордонній Європейській унії; як вибудувати "києвоцентричність" на території, де люди не знають своєї історії - візія модерної України.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Live chat replay was turned off for this video.
Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...