Loading...

BMX . Pump Track Kids | WDDW Dokument

8,834 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 1, 2011

[ 1080 HD jest NIESAMOWITE! ]
[ 1080 HD is INCREDIBLE! ]

Mike Escamilla or Tony Hawk? Doesn't really matter as long as your passion and creativity allows you to be free to choose what you wanna do and who you wannabe.

Przedstawiamy nowy, króki dokument zrealizowany przez WDDW Polska opowiadający w 9 minut jak istotne są inwestycje kształtujące wyobraźnię oraz rozwój fizyczny dzieci. Dzielnica "Hackney" w Londynie nie jest pierwszą i nie jedyną 'insytycją', która zauważyła olbrzymie znaczenie wybudwania prostej trasy BMX na terenie jednego z tamtejszych osiedlowych nieużytków.
"Pump Track" gromadzi każdego dnia wiele rodzin. Każdy chce spróbować własnych sił na tych nie zbyt skomplikowanych podjazdach i zakrętach. Każdy przyjeżdża swoim sprzętem, od BMX do kolażówki z trzecim kółkiem. Najmłodszy rowerzysta na trasie, który nam śmignął przed kamerą miał zaledwie 4 latka (wkrótce).
POLSKA: Prezydenci niektórych miast Polski czasami starają się zadbać o własnych mieszkańców lecz nie każdy ma na tyle rozbudowaną wyobraźnię aby wyłożyć odrobinę chęci oraz oszczędności w trosce o - nie tylko rowerzystów, ale generalnie o swoich mieszkańców. Na podstawie analizy inwestycyjnej z roku 2010 miasta stołecznego Warszawy, zrobiliśmy krótkie porównanie ile pieniędzy jest przeznaczane na rozwój sportu i rekreacji w tym mieście. Łatwo można dostrzec, że stolica wciąż kontynuuje swoją niezniszczalną strategię: "Budujmy Parkingi - Likwidujmy Parki". A to się równa = zaniżanie społecznego rozwoju. Oby rok 2012 był bardziej spontaniczny pod tym względem.

© 2011 WDDW Polska | a.jozefowski production

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...