Loading...

Der Bart im Islam - Mjekrra sipas medh'hebit Hanefi - Irfan Salihu

14,932 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 29, 2011

Uebfaqja zyrtare: http://www.islamifejaevertete.com

Es-Selamu alejkum!
Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmes emailit, në kanalet tuaja në youtube etj... por kusht është që të MOS ndryshohet asgjë në video, as t'i shtohet asaj dicka e as ti pakësohet (prehet) diçka!
© Iniciativa "ISLAMI, feja e Vërtetë!"

Për më shumë video klikoni këtu:
http://www.youtube.com/islamifejaever...

Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona klikoni këtu:
http://www.youtube.com/subscription_c...

Bashkohuni me ne në facebook:
http://www.facebook.com/ISLAMIfejaeVe...

Na ndiqni në twitter:
http://twitter.com/islamifv

Për më tepër kthehjuni uebfaqës zyrtare:
http://www.islamifejaevertete.com

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...