Loading...

Бій за Леніна. Валки.

18,153 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 2, 2015

Багато інформаційних ресурсів вже розповіли про невдалу спробу зносу пам'ятника В.І. Леніну в Валках,харківської області, а також згоду представників міської влади висунути це питання на розгляд громади та мера. Все вірно, але ніхто не розповідає кінець цієї історії. Почнемо з початку.

28 січня невідомі патріоти спробували знести майже шестиметровий пам'ятник В.І. Леніну у Валках. Але як тільки активісти почали свою роботу, до пам'ятника підійшли голова районної ради Юрій Яцина та зам. голови міської ради. Активісти заявили, що хотіли зробити прецендент, що б міська влада підняла це питання і вреші позбулася пам'ятника вождю тоталітаризму. В свою чергу Юрій Яцина був був дуже ввічливим та пообіцяв виконати прохання активістів.

Коли активісти вже складали свої речі, до пам'ятника підбігли двоє агресивно налаштовалих місцевих жителів та почали ображати та вступати в дискусії з активістами. Спочатку розмова була відносно спокійною, поки не під'їхали представники міліції, один з яких віддав команду не відпускати патріотів. Міліціонери почали перекривати дорогу автомоілям, відкривати двері автівок та тавитягати звідти чоловіків.

Раптом з'явився і невідомий чоловік з пістолетом, який почав погрожувати та допомагати міліціонерам, але жодного пострілу так і не зробив. На все це представники міської та районної влади реагували спокійно. Активісти все ж змогли виїхати з центральної площі Валок, але обіцяють проконтролювати процес демонтажу радянсього ідола, а за потребою і допомогти.

  • Category

  • Song

  • Artist

  • Album

    • Constellations
  • Licensed to YouTube by

    • The Orchard Music (on behalf of Solid State Records); Capitol CMG Publishing, ASCAP, Adorando Brazil, LatinAutor, and 10 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...