Loading...

KRÓLOWA ŚNIEGU 2: Jakubik, Gąsowski, Sykut, Dowbor i Socha składają ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!

3,736 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 19, 2014

KRÓLOWA ŚNIEGU 2 - w kinach od 25 grudnia 2014 roku.

Polską wersję językową przygotowało Studio PRL ("Disco Robaczki"), autorem dialogów jest Bartek Fukiet ("Kumba", "Zambezia").

Kolejne spotkanie z bohaterami najwspanialszej baśni HANSA CHRISTIANA ANDERSENA, która rok temu zdobyła serca widzów polskich kin. Kai, Gerda i gadatliwy troll powracają na ekrany w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny. Producentem „Królowej Śniegu 2” jest Timur Bekmambetov, który wsławił się reżyserią filmu „Wanted – Ścigani” z Angeliną Jolie oraz wspólnie z Timem Burtonem zrealizował wizjonerską animację „9”. Za angielską wersję językową filmu odpowiedzialny jest Ned Lott – wieloletni współpracownik takich studiów jak Disney, Pixar i Warner Brothers. Jego ostatnimi projektami były kinowe hity „Zambezia” i „Kumba”. Trollowi Ormowi głosu ponownie użycza mistrz dubbingu Arkadiusz Jakubik.

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Ale zamiast tego czekają go nowe wyzwania. Zło się odrodziło. Światu grozi powrót wiecznej zimy. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka Alfida i niesforna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując królestwo przed wielkim niebezpieczeństwem.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...