Loading...

Plunkšķis Mežaparkā atklāšana 30.06.2012

9,060 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 4, 2012

„Plunkšķis" - Jautrākā un ekstrēmākā ūdens atrakcija Mežaparkā

30.jūnijā Ķīšezera pludmalē ar Latvijā vēl nebijušu atrakciju „Plunkšķis" tika atklāta Mežaparka peldsezona. "Plunkšķis" ir aizraujoša un vienlaikus pietiekami ekstrēma ūdens atrakcija. Tas ir piepūsts gaisa spilvens, kas darbojas kā tramplīns uz ūdens.

Reizē ar "Plunkšķa" atklāšanu notika arī „Plunkšķa cīņas", kurās piedalījās 18 komandas. Piedalījās arī četras VIP komandas. Pirmo bija izveidojuši "Aerodium" lidošanas instruktori, kuri vēja tunelī mācīja lidot Džekiju Čanu un filmējās kopā ar viņu. Otra komanda bija „Okartes skatuves" meitenes - Sabīne Berezina, Marta Ritova un Anete Volmane. Trešā -- grupas „Double Faced Eels" puiši, bet ceturtā -- puiši no Latvijas Gumijlēcēju kluba, kuriem augstums nav sveša lieta.

„Plunkšķa" atklāšana izvērtās par emocijām bagātu pasākumu. Kaut arī „Plunkšķa" tornis no malas neliekas pārāk augsts, lēcieni tomēr notiek no divu, četru un sešu metru augstuma. Tāpēc pirms pirmā lēciena zināmas bailes nācās pārvarēt pat rūdītajiem gumijlēcējiem un „Aerodium" puišiem. Taču bailēm, kā zināms, lielas acis, un iemēģināt „Plunkšķa" lēcienu ir daudz vieglāk, nekā sākumā liekas.

Sacensību dalībnieku lēcienus vēroja žūrija, kas vērtēja lēcēju tērpu oriģinalitāti, lidojuma augstumu un lēciena izteiksmīgumu. 18 komandu konkurencē pirmo vietu ieguva komanda „Olu kultenis" no Siguldas. Tikai par vienu punktu no uzvarētājiem atpalika „Jāņi, kuriem garšo tēja". Tika uzstādīts arī „Plunkšķa" Latvijas rekords -- lidojums 8 metru augstumā.

Vairāk informācija www.atrakcijas.lv

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...