Loading...

SI TE BEJME NJE LULE ME FLETPALOSJE

97,598 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 5, 2012

Si te pergatisim n je lule te thjeshte e cila , per tu bere nuk na merr shume kohe dhe ndrkohe qe si materiale na nevojiten vetem nje flete formati dhe pak ngjites.
E perserisim , madhesia e fletave katrore , duhet te jete 7 x 7.Dhe nje si kjo na ban pun per nje petale te lules.lulja duhet te kete 7 petale te kapura nje pas tjetres me ane te ngjitesit.
Like ju lutem "http://www.facebook.com/MesoGjithcka " dhe "share" videos

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...