Loading...

Radio Asfalt - UWAGA nowe godziny - od piątku do niedzieli (21.00 - 21.00)

767,125 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Jan 22, 2019

Uwaga nowe godziny naszego radia. Radio Asfalt na YouTube od teraz nadaje tylko od piątku (21.00) do niedzieli (21.00). Z wielką przyjemnością prezentujemy efekt naszej ciężkiej pracy nad nową odsłoną Radia Asfalt. Aktualnie oparta o streaming YouTube rozgłośnia działa wedle specjalnie przygotowanego algorytmu, który starannie dobiera muzykę, a utwory z tzw. back catalogu traktuje na równi z nowościami. Za tuning odpowiadają DJ Haem, dyrektor artystyczny radia, oraz Maciej Maj, programista na stałe współpracujący z Asfalt Records.

Po odpaleniu Radia Asfalt w oczy od razu rzuca się rozszerzona animacja autorstwa Marcina Mokierów-Czołowskiego, pojawiające się okładki płyt oraz wszystkie informacje o emitowanych utworach. Zmiany zaszły jednak o wiele dalej. Zrezygnowaliśmy z formuły tradycyjnej playlisty. Od teraz nasz streaming może pochwalić się profesjonalnie napisanym oprogramowaniem, które poszczególne kawałki dobiera na podstawie ich tonacji. Robi to tak, aby utwory pasowały do siebie i płynnie przechodziły jeden w drugi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu Radio Asfalt stało się prawdopodobnie jedyną stacją w Polsce bez powerplayów. Stare utwory są w niej traktowane z taką samą uwagą, co nowe. Mamy bowiem świadomość tego, że wśród słuchaczy Asfaltu są osoby w różnym wieku i z różnym stażem. Z myślą o nich uzupełniliśmy też bazę utworów Radia Asfalt, która stale będzie się powiększała, i zatroszczyliśmy się o lepszą jakość dźwięku.

Na ten moment Asfalt Records jest też jedyną wytwórnią w Polsce, która może pochwalić się własną, opartą o autorskie rozwiązania, stale działającą i ciągle rozwijającą się rozgłośnią. Radio Asfalt nadaje, a właściwie streamuje, dwadzieścia cztery godziny na dobę i jest dostępne za pośrednictwem YouTube.

Zapraszamy do słuchania i kontaktowania się z nami na czacie.


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...