Loading...

Jak Szybko Nauczyć Się Angielskiego / Język Angielski Dla Początkujących

101,208 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 4, 2012

▶▶▶ http://angielski-online.eu/1000slow/ ◀◀◀ Jak szybko nauczyć się angielskiego ? - Kliknij i zobacz TERAZ.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że osoby, które znają język angielski mają możliwość nie tylko wyjechać za granicę i pracować tam nawet za 5 razy więcej, ale także mogą zostać w Polsce i otrzymać znacznie większe wynagrodzenie niż osoby, które nie posiadają takiej umiejętności.

Z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak, jasno wynika, iż średnia pensja osób, które nie znają żadnego z języków wynosi 3 200 PLN brutto.

Natomiast płaca pracowników posługujących się sprawnie chociaż jednym językiem na poziomie bardzo dobrym kształtowały się na poziomie 4 500 PLN.

Patrząc na te liczby, czy wyjedziesz czy nie, umiejętność komunikowania się za pomocą języka angielskiego zdecydowanie polepszy Twoje finanse ;-)

System http://angielski-online.eu/1000slow/ jest objęty 100% gwarancją satysfakcji. Innymi słowy, jeśli nie zobaczysz efektów nauki, zostaną zwrócone Tobie wszystkie zainwestowane w tą metodę pieniądze. Nic więc nie ryzykujesz i możesz wszystko wypróbować ;-)

Metoda 1000 słów online sprawdza się bardzo dobrze dla początkujących oraz osób dorosłych. Jest już stosowana z dużym powodzeniem przez tysiące użytkowników w polskim Internecie. Opinie można sprawdzić na http://angielski-online.eu/1000slow/

Zapraszamy Serdecznie - http://angielski-online.eu/1000slow/ :-))
----
Wpis na blogu: http://angielski-online.eu/jak-szybko... - Jak szybko nauczyć się angielskiego samemu w domu.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...