Upload

Loading...

Nuri dhe Sefer Seferi / 28.Nëntor.2008

31,175 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Nov 30, 2008

Vëllezërit Seferi festojnë
në Shkup

Nuri Seferi ka shënuar fitore në duelin e tij të parë të zhvilluar para publikut shqiptar në Shkup.
Tajsoni Shqiptar ka mposhtur turkun Muhamed Ali Durmaz me nokaut teknik në rundin e dytë të duelit pas goditjeve në stomak, që e detyruan boksierin turk që të heqë dorë nga përballja.

Në duelin paraprak, vëllau i ri i Nuriut, Seferi ka mposhtur me nokaut teknik në rundin e tretë kundërshtarin e tij hungarez Atila Makula. Ky duel që nga sekondat e para ishte i dominuar totalisht nga Seferi që arrin të rrëzojë në dysheme kundërshtarin me një të majtë që në sekondën e 20-të të duelit.

Lajmi i plotë vijon.
http://www.nuriseferi.ch/

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...