Loading...

"Kluczowe decyzje" - PKO Bank Polski | Reklama

6,470,514 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 5, 2018

SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/is6bsw
Reżyseria: Tomasz Bagiński
Muzyka: Marcin Pawłowski - Pawbeats

„Kluczowe decyzje” w reżyserii Tomasza Bagińskiego to spot otwierający nową platformę komunikacji PKO Banku Polskiego. W postać przewodnika po decyzjach wcielił się aktor Adam Cywka. W spocie pojawił się też Maciej Musiał. Muzykę napisał Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats.

Nowy spot wizerunkowy PKO Banku Polskiego to podróż po świecie decyzji. Głównym bohaterem filmu jest chłopiec, który zwierza się ojcu, że chce zostać kosmonautą. Ojciec oprowadza go po spektrum decyzji podejmowanych przez innych członków rodziny –siostrę, mamę, babcię, a nawet przodków uwiecznionych na portretach. Każda decyzja, czy to dotycząca doboru sprzętu kuchennego, koloru ścian podczas remontu, czy też hobby, może okazać się kluczowa. Przekonuje, że decyzji innych osób nie należy oceniać, ale starać się je zrozumieć. Jedne decyzje warto podjąć, inne mogą jeszcze zaczekać, lecz każda dobrze podjęta może przyczynić się do budowania lepszego świata.

Spot „Kluczowe decyzje” zawiera liczne akcenty i nawiązania do polskości oraz do szlacheckich i romantycznych korzeni. Na ścianie z portretami przodków znajduje się wizerunek legionisty oraz poety romantycznego. Starsza siostra głównego bohatera ćwiczy fechtunek szablą w Arkadii w Nieborowie.

Polskość pokazana jako tradycja połączona z nowoczesnością i technologią, tworzy kanwę opowieści, której pierwszy plan stanowią rodzinne wartości i dobra relacja ojca z synem.

Odwiedź nas na: https://www.pkobp.pl
Obserwuj nas w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/PKOBankPolski/
Twitter: http://twitter.com/pkobp?lang=pl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pko-bp
Bankomania: http://www.bankomania.pkobp.pl

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...