Loading...

#Новини #Суспільне #UAЧернігів

25 сміттєвих майданчиків із підземними контейнерами встановлять у Чернігові до кінця року

717 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 14, 2019

#Новини #Суспільне #UAЧернігів
Майже двадцять п’ять сміттєвих майданчиків із підземними контейнерами мають облаштувати у Чернігові у цьому році. Про це UA: Чернігів сказав начальник комунального підприємства АТП-2528 Руслан Волок. Нині в місті встановили п’ять таких майданчиків, на кожному по два-три сміттєві контейнери. Усі вони на вулиці Пухова, На них ще мають укласти плитку – і вже потім мешканці прилеглих будинків зможуть повноцінно ними користуватися. Про те, як із нових баків вивозитимуть сміття та в чому переваги підземних контейнерів, дивіться у сюжеті Діни Вонг.

Ось таких майданчиків зі сміттєвими контейнерами наразі у місті п’ять, усі вони на вулиці Пухова. У цьому році такі ж мають встановити на території, яку обслуговує ЖЕК №10, тобто по праву сторону вулиці Рокосовського розповідає начальник комунального підприємства АТП-2528 Руслан Волок.

«У цьому році ми встановимо 23-25 ось таких майданчиків. На них буде встановлено 55-57 таких контейнерів.»

За словами Руслана Волока, один такий пластиковий контейнер вміщує у себе три кубометри сміття. Це стільки ж скільки вміщують три контейнери, які зараз використовують в місті. Скільки саме таких контейнерів будуть встановлювати на майданчику: один чи три – вирішуватимуть, враховуючи кількість мешканців прилеглих будинків.

«У чому плюс: по-перше не видно сміття, воно не лежить, воно не пахне. І більш того логістично підприємству досить вигідно буде вивозити.»

Один такий контейнер, за словами Руслана Волока, коштує близько ста тисяч гривень. Загальну вартість майданчиків, які цього року облаштують у місті, він зможе назвати після завершення усіх робіт.

«У сам проект входить благоустрій, контейнер + на деяких місцях будуть замінювати труби які там внизу. Загальна сума коштів, яку мені виділили і яку я не можу перевищити це на благоустрій і все – 10 млн гривень. Я думаю , буде дешевше.»

Микола Коптель, чернігівець: «Дивлюсь – думав це може якесь бомбосховище чи вентиляція, не знав зо там таке. Не буде воняти тут, краще буде.»

Євгеній Якуба, чернігівець: «Як на мене – це правильно. Я був у Європі бачив, вони дуже мало місця займають і функціонал великий. Тобто мені подобається. Просто яка техніка для них треба, щоб дістати їх із землі.»

Для вивозу сміття з цих баків торік восени комунальне підприємство АТП 2528 закупило дві машини з маніпуляторами. Сконструйовані самі контейнери за принципом відра у відрі. Кран чіплятимуть за верхню частину баку, і доки основа залишатиметься у землі, із внутрішньої ємності висипатимуть сміття. Як це відбуватиметься на практиці знімальній групі UA:Чернігів показують на ще не вмонтованих у землю контейнерах.

Решту контейнерів, зокрема і цих, які наразі зберігаються на території підприємства АТП 2528 у місті встановлять протягом одного з половиною місяця.

Наш сайт:
https://cn.suspilne.media/
Сторінка UA: Чернігів на Facebook: https://www.facebook.com/uachernihiv/
Читайте наші новини у Telegram:
https://t.me/uachernihiv

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...