Loading...

23 - Kolazhi javor i emisioneve të Peace TV Shqip

1,050 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 18, 2012

Nga emisionet : 02 - Enes Goga - Çelesi i miresise - sinqeriteti , 19 - Agim Bekiri - Kurbani dhe besëtytnitë, 121 - Duke kërkuar përgjigjen - me hoxhë Alaudin Abazin, 85 - Ekrem Avdiu - Ajetet 1-8, el Inshirah, 46 - Muhamed Dërmaku - Mësime dhe urtësi nga çlirimi i Mekës, 03 - Enis Rama - Porosi nga krijimi i gruas së parë, 87 - Menaxhimi i pasurisë së jetimëve dhe mendjelehtëve - me hoxhë Sedat Islamin, 03 - Mustafa Terniqi - Deshprimi i banoreve te Xhehnemit , 23 - Enis Rama - Koncepti i optimizmit,03 - Ismail Bardhoshi - Llojet e shenjave te Kijametit Sa ndegjohet zeri i hoxhes - Ekrem Avdiu me Fadil Musliun

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...