Loading...

Офіційний тізер стрічки "Герой мого часу"

1,876 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 1, 2017

До вашої уваги перший офіційний тізер соціальної комедії режисера Тоні Ноябрьової «Герой мого часу». Тізер був успішно презентований на Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ) у професійній секції.

Показ відбувся у павільйоні Віри Холодної на видатній Одеській кіностудії. Журі та публіка схвально оцінили побачений відеопереказ майбутньої стрічки.

«Я постійно дивлюся саме українське кіно і, на жаль, у більшості випадків не асоціюю себе з героями, яких бачу на екрані. Звичайні люди в житті так не розмовляють, не вдягаються, у стрічках вони вирішують якісь свої екзистенційні проблеми, які не зрозумілі звичайному глядачеві. Мені ж як автору дуже хотілося зробити так, щоб все що відбувається в кадрі «Героя мого часу» було максимально природнім. Саме тому 90% персонажів стрічки-не професійні актори. Теж саме і з локаціями- ми знімали на жвавих вулицях Києва без спеціальної масовки і декорацій. Я сподіваюся, що достовірність того, що відбувається на екрані знайде відгук в серцях глядача і він зможе максимально зануритися в історію, яка відбувається на екрані», - коментує режисер Тоня Ноябрьова.

Фільм очікується в українському прокаті у 2018 році. У планах кінопродюсерів показати «Героя мого часу» і на закордонних екранах кінотеатрів.
Долучайтеся до нашої сторінки https://www.facebook.com/%D0%93%D0%95...

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...