Upload

Loading...

Natyra shqiptare,Rrajce!Shebenik!

10,338 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Jul 31, 2010

Ne kete video do te gjeni foto nga bukurite natyrore ne zonen e Rrajces,Prrenjas ne rrethin e Librazhdit,te shoqeruar me nje kolazh te muzikes popullore shqiptare,kenduar nga nje 17-vjecar talent ,dhe qe mund te jete nje nga zerat me te njohur ne te ardhmen!Shikim e degjim te kendshem!

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...