Upload

Loading...

Enver Shaqiri (ELI) - Këngë patriotike

62,646

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 11, 2008

Enver Shaqiri apo siç e njohim të gjithë në rrethinën e Tetovës ELI - është bilbili i këngës folklorike shqipe në trevat e Tetovës. Enver Shaqiri jeton dhe vepron në fshatin Dobrosht, Tetovë. Edhe pse ka një vokal të shkëlqyeshëm, ai për fat të keq nuk merret profesionalisht me muzikë, me që ka profesion tjetër. Zëri i tij i bukur ka magjepsur gjenerata e gjenerata të këtyre treva dhe ELI do të vazhdoj të mbetet ikona e këngës popullore shqiptare. Suksese ELI.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...