IL
Upload

Loading...

UCK -Feim dhe Bedrush Gashi Deshmor.wmv

9,196

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Mar 9, 2010

Bedrush dhe Feim Gashi ishin formus dhe celulat e para te formimit dhe te zhvillimit ushatrak te Ushtrish Qlirimtare te Kosoves ne zonen e pashtrikut. Ata me pushk dhe me gjak ndryshuan ardhmerin e...
Bedrush dhe Feim Gashi ishin formus dhe celulat e para te formimit dhe te zhvillimit ushatrak te Ushtrish Qlirimtare te Kosoves ne zonen e pashtrikut. Ata me pushk dhe me gjak ndryshuan ardhmerin e KOSOVES. Ata bene histori, qe nuk do te shlyhet KURR,E VILOSEN ME GJAKUN E TYRE.

lAVDI E PREJETSHME TE DHITH DESHMOREVE TE KOMBIT SHQIPTAR.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...