Upload

Loading...

Alban skenderaj-ata sy

62,726 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Aug 19, 2008

Alban skenderaj-ata sy by Getooar!

Te gjitha kenget e albumit te ri "Melody" te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni ne faqen e internetit te iTunes. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota i gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare "Fllad ne Shkretetiere" bashke me kenge qe skan qen ne album.Te gjithe ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri,- kjo eshte menyra per ta suportuar, qe muzika e tij te pasqyroi artin shqipetar gjithandej. HYNI NE ITUNES !

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...