IL
Upload

Loading...

IrIni QiRjAko-PUTPURI DaSmE (www.albanians.gr)

122,661

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on May 23, 2008

http://www.albanians.gr/ Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të krijojë një vend për komunikim midis tyre.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License
to add this to Watch Later

Add to