Loading...

Укркоопсоюз (СООР-Украина): архив уникальных фотографий (некоторым больше 100 лет)

6,928 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 2, 2013

Укркоопспілка (споживча кооперація України) оприлюднила в Інтернеті архів унікальних старовинних фотографій, які відображають історію розвитку кооперативного руху в України. Архів складається з 85 світлин, деяким з яких вже більше 100 років.
Фото були зібрані з усіх регіонах України. Більшість з них до архіву передали самі кооператори, яким унікальні фото залишились у спадок. Дещо ж збиралося у вишах, архівах, обласних та районних споживспілках.
На фото зображені пайовики та працівники споживчої кооперації різних часів, магазини системи, ярмарки тощо. Найстаріше фото у викладеній колекції датується 1909 роком, на ньому зображені працівники Народної торгівлі, першої кооперативної установи Галичини, під час урочистостей з нагоди 25-річчя організації.
На фото присутні видатні українські митці: наприклад на фото «Курс книговодів сільських кооперативів» присутній всесвітньовідомий український письменник Василь Стефаник, а на світлині «Святкування 25-річча Товариства «Народна Торгівля» (1909 рік) присутній відомий український архітектор і громадський діяч Василь Нагірний, який співпрацював з Михайлом Грушевським.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...