Loading...

Den ve Vzduchu s rádiem Kiss Proton

2,297 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 1, 2013

Specialitou byl závod FMX motorkáře Petra Kuchaře proti dvouplošníku, který celkově vyzněl nerozhodně -- v sobotu zvítězila motorka, v neděli letoun. Pilot totiž vsadil vše na jednu kartu, na hranici rizika utáhnul povinné salto i obrátku a vrátil Kuchařovi sobotní porážku.
Jak v anketě potvrdil třeba návštěvník František z nedalekých Kralovic, byl obrovským zážitkem i maďarský akrobat Besenyi --zakladatel Red Bull Air race- a jeho neuvěřitelné vystoupení. Akrobatický mág si publikum získal nejen uměním ve vzduchu, ale i skromností a milým vystupováním na zemi. Během víkendu se vyfotil snad s tisícovkou obdivovatelů a u svého speciálu pózoval stovkám profesionálních i amatérských fotografů.
Obrovský úspěch tradičně sklidili i piloti AČR při předvedení vojenských stíhaček Gripen a Alka. Oba stroje ukázaly všechny své možnosti, sílu a ohlušující řev. Nad letištěm AK Plasy se tentokrát zdržely nezvykle dlouho a tak nabídly opravdu velkou show.
Ohlasy v anketě ukázaly, že diváci byli velmi spokojeni i s doprovodným programem, pestrou nabídkou občerstvení, ochutnávkami minipivovarů a děti zase neodolaly atrakcím a stánkům s modely letadel.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...