Loading...

Ozmo sürpriz yumurta kafalar 1 koli 24 adet sürpriz oyuncaklı yumurta çikolata ile Ozmo figürü açtık

4,310,689 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 7, 2018

Ozmo sürpriz yumurta kafalar 1 koli 24 adet sürpriz oyuncaklı yumurta çikolata ile Ozmo figürü açtık. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/OzCiV5 HanimisH TV Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK 24 adet Ozmo sürpriz yumurta 1 koli oyuncak kutusu, aburcubur atıştırmalıklar kutu açılımı yapıyoruz. Songül abla ile birlikte 1 koli Ozmo yani 24 Ozmo yumurta kafalar açıyoruz. Ozmo sütlü beyaz ve bitter çikolata oyuncaklı yani oyuncak figür lü yumurta tanıtıyoruz. Ozmo 24 adet yumurtadan çıkan Ozmo oyuncakları nın içinde Puzzle oyunu diğer adıyla yapboz oyunu çıkıyor.

Mutlu, huysuz ve neşeli yumurta ile utangaç yumurtaların yanı sıra bir de havalı karakterlerin olduğu sürpriz yumurtalarımızı açmaya başlıyoruz.

Ozmo sürpriz yumurta kafalar aburcubur atıştırmalığımızı açıyoruz. 1., 11., ve 13. ile 17., 22. Gözleri beyaz çikolatadan, ağızı bitter çikolatadan ve kafası ise sütlü çikolatadan yapılmış olan sürpriz yumurtalardan Eğlenceli Kafalar serisi oyuncaklarından uykucu kafa ve dil çıkartan bir oyuncak ile halter kaldıran bir Ozmo figürü, şemsiyeli yumurta kafa çıkıyor.

2., 18. Yumurta kafalar dan Çalışkan Kafalar serisinden öğretmen yumurta kafa ile yazı tahtası ve çalışmaktan kızaran bir yumurta kafa çıkıyor. Songül abla bu tahta üzerinde bizlere hemen bir matematik işlemi soruyor.

3., 16. Sürpriz yumurtadan Baş Döndürücü Gösteri oyuncakları serisinden hula hoop çeviren sevimli bir tavşan ve burnunda top çeviren bir fok balığı çıkıyor.

4.,12. ve 21. Yumurtalarımız olan yanakları al al olmuş utangaç yumurta karakterlerini açıyoruz ve içlerinden Yapboz Kafalar serisinden çok değişik yapboz oyunları yani puzzle oyunu çıkıyor.

5., 7. ve 14. İle 24. Ozmo sürpriz yumurtalar gülmekten gözlerinden yaş gelen neşeli yumurtalar oluyor ve içlerinden Parmak Kafalar serisinden sevimli bir kalem başlığı, gitar çalan yeşil şapkalı parmak kafa ve Değişik bir Ozmo figürü ile kahkaha atan yumurta kafa çıkıyor.

6., 9. Ve 19. Huysuz yumurtalardan ise Külah Kafalar serisinden şaşkın görünümlü bir yumurta kafa ve yeşil külahın içinde dil çıkaran bir yumurta kafalar çıkıyor.

8., 20. Sürpriz yumurtamız şakacı ve utangaç karakterler oluyor ve içilerinde Çılgın Kafalar serisi oyuncaklarından dişleri uzayabilen vampir ve mumya kafa çıkıyor. 10., 23. Yumurtalardan Cesur Yıldızlar serisinden sevimli bir sirk hayvanları çıkıyor. 15. Yumurtadan Ozmo oyun arkadaşım o figür ouncağı çıkıyor.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.
http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin


Diğer Videolarım:

Pijamaskeliler dönüştürme oyun seti için tıklayın: https://goo.gl/2EkvaB
Johny Johny Yes Papa Niloya çikolatamı sen mi yedin? Videosu için tıklayın: https://goo.gl/mLTC4M
Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta açma videosu için tıklayın: https://goo.gl/MQyykF
Harika Kanatlar Sürpriz Yumurta için tıklayın: https://goo.gl/QytEJL

Rainbow Dash My Little Pony Dev Sürpriz Yumurtası tıklayın: https://goo.gl/TP90dB

Gece Bahçesi Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - In the Night Garden Surprise Egg Play-doh için tıklayın: https://goo.gl/aXdqd6

Karlar Ülkesi Elsa Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın: https://goo.gl/fyBnwx

Pamuk Prenses Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Snow White Play doh Egg videosu için tıklayın: https://goo.gl/1Yrozs

Star Wars BB-8 Droid Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru. BB-8 Droid Surprise Egg Play-doh videosu için tıklayın: https://goo.gl/MUUACJ

Disney Ters Yüz Tiksinti Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Inside Out Disgust videosu için tıklayın: https://goo.gl/yVNtqf

Shopkins Cicibici Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın: https://goo.gl/VnxmMb

Örümcek Adam Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu için tıklayın: https://goo.gl/j4hqCj

Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: https://www.facebook.com/toysandfunyo...
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.fun/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...