38
Vodní záchranná služba Brno-město (dále jen VZS BM) je nestátní nezisková organizace. Naše organizace provozuje preventivní záchranářskou...
Vodní záchranná služba Brno-město (dále jen VZS BM) je nestátní nezisková organizace. Naše organizace provozuje preventivní záchranářskou činnost a kvalifikovanou předlékařskou první pomoc na Brněnské přehradě a dalších lokalitách v Brně. 

VZS BM je také akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT ČR. Pořádáme kurzy pro plavčíky: Záchranářské minimum (ZM), Plavčík a Mistr Plavčí. Dále ve spolupráci se Státní plavební správou organizujeme kurz Vůdce malého plavidla (VMP) Pro bližší informace o kurzech pište prosím na kurzy@vzs-brno.cz

VZS BM úzce spolupracuje s Hasičským záchranným sborem, Zdravotnickou záchrannou službou, Městskou policií, Policií ČR a jsme členy Panelu NNO JmK.

Pořádáme také přednášky a předváděcí akce, vychováváme naše následovníky v kroužku Mladý vodní záchranář. Nedílnou součástí naší činnosti je i propagace a aktivní účast na závodech ve vodním záchranném sportu.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...