59
 • Prezentace společnosti ROUSSELET ROBATEL s titulky v ČJ

  559 views 5 years ago
  Již od roku 1865 ROUSSELET ROBATEL rozvíjí své unikátní odborné znalosti v navrhování a výrobě špičkových technologií odstřeďování, k separaci pevných částic z kapalin, separaci kapalin z kapalin a kapalinové extrakci; vyvíjené pro chemický, farmaceutický průmysl, environmentální aplikace, potravinářství, textilní průmysl a strojírenství.
  V současnosti je po celém světě v provozu více než 15 tisíc odstředivek Rousselet Robatel.
  Rousselet Robatel úzce spolupracuje s každým zákazníkem a rozvíjí tak inovativní a jedinečná řešení šitá na míru konkrétním separačním problémům.
  S využitím našich bohatých zkušeností, a také protože máme úplnou kontrolu nad vývojovými a výrobní procesy, dodáváme moderní zařízení, která splňují ty nepřísnější průmyslové standardy.
  Naši projektoví inženýři vyvíjejí řešení šitá na míru specifickým požadavkům, a technicky podporují zákazníky po celou dobu trvání projektu od původního návrhu, výroby, instalace, uvedení do provozu až po záruční - pozáruční servis.
  Zkoušky vzorků se můžou provést v naší laboratoři nebo v závodě zákazníka, pro ověření, že námi navrhované zařízení vyřeší specifický problém zákazníka.
  Inženýři a technici z konstrukční kanceláře vytvářejí strojní a elektrické výkresy, dle zadávací dokumentace, na které spolupracují se zákazníkem.
  Jakmile je koncept a design schválen, projekt přebírají výrobní týmy.
  Společně s 15 tisíci čtverečními metry výrobních ploch disponují naši vysoce kvalifikovaní technici know-how a odbornými znalostmi v oblasti svařování, obrábění a montáže.
  Jako Russelet Robatel podnikáme mnoho iniciativ pro kontrolu kvality, jakými jsou optimalizace skladového hospodářství materiálu a inventáře, jakož i systematický proces hodnocení výkonnosti dodavatelů.
  To nám umožňuje skloubit zodpovědnost našeho výrobního týmu se schopností přizpůsobit se kvalitou a spolehlivostí našeho zařízení. Zavázání k udržování a rozvíjení nejvyšší úrovně inovací, investujeme každý rok do našeho výrobního zařízení, nástrojů a kontrolních opatření, ke zvýšení naší výkonnosti.
  Aby bylo možné pokračovat v neustálém zlepšování nejvyšší úrovně odbornosti, jsou naši technici školeni a certifikováni v nejnovějších průmyslových technikách a procesech.
  Rousselet Robatel chápe přísné požadavky a omezení našich zákazníků, pokud jde o kvalitu a bezpečnost našich zařízení.
  Abychom těmto požadavkům plně vyhovovali, vyvinuli jsme kontrolní a validační proces, který prochází celým výrobním cyklem, zaručuje tak sledovatelnost a dohledatelnost všech materiálů, dílů a výrobních operací.
  Každá z těchto operací podléhá kompletní sadě testů kvality pro zajištění spolehlivosti v rámci celého zařízení dodávaného koncovým uživatelům.
  Během továrních přejímacích zkoušek před expedicí provádí Rousselet Robatel všechny potřebné kontroly a inspekce, v souladu s přísným zkušebním protokolem, který se vyhotoví společně se zákazníkem.
  Nakonec naše zařízení instalujeme a poskytujeme rozsáhlý záruční a pozáruční servis po celou dobu životního cyklu našeho odstředivého systému.
  Díky naší plně integrované organizaci provádíme designovou studii, dodáváme materiály a uskutečňujeme veškeré výrobní procesy přísně systematicky, za účelem dodávat instalace, které plně vyhovují technickým specifikacím a jsou v naprostém souladu se všemi standardy kvality a bezpečnosti.
  Plně integrovaný proces, unikátní know-how vyvíjené po více než 150 let, inovační výrobní kapacita a silné mezinárodní zastoupení staví Rousselet Robatel do pozice výsadního partnera průmyslových organizací v případě dodávek vysoce výkonných odstředivých technologií.
  www.rousselet.cz Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...