4
Bizler tüm dünyadaki işletmeler için tamamen el yapımı ve benzersiz, web siteleri, mobil uygulamalar, kurumsal kimlik çalışmaları, reklam...
Bizler tüm dünyadaki işletmeler için tamamen el yapımı ve benzersiz, web siteleri, mobil uygulamalar, kurumsal kimlik çalışmaları, reklam-pazarlama stratejileri ve dijital deneyimler tasarlarız.Biz müşterilerimize içinde tutku barındıran, gözalıcı işler sunma gayesi ile çalışırız.Metromedya dijital fikirler üreten, dijital dünyaya ürün geliştiren, dijital reklam ajansı 'dır.

Farklı Düşün

"Çılgınlar, uyumsuzlar, asiler, baş belaları, eski köye yeni adet getirenler... Onlar kural düşkünü değildirler ve statükoyu umursamazlar. Onlardan yararlanabilir, onlara karşı çıkabilir, onları yüceltebilir veya alçaltabilirsiniz. Yapamayacağınız tek şey onlerı görmezden gelmektir; çünkü onlar değişimi yaratanlardır. Onlar, insanlık koşusunu bir adım ileri götürenlerdir. Bazıları onlara deli diyebilir. Bizim için onlar birer dahidir. Dünyayı değiştirecek insanlar, onu değiştirebileceklerini düşünecek kadar çıldın olanlardır."
 • Liked videos Play all

  This item has been hidden
 • Subscriptions

  • Yalin Kod - Channel

   • 61 videos
   Giderek sıradanlaşan bir endüstride, yüksek performanslı kod ve kariyer üretebilmek için fikirler.
   • CHANNEL
   21,382
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...