2
Bizler tüm dünyadaki işletmeler için tamamen el yapımı ve benzersiz, web siteleri, mobil uygulamalar, kurumsal kimlik çalışmaları, reklam...
Bizler tüm dünyadaki işletmeler için tamamen el yapımı ve benzersiz, web siteleri, mobil uygulamalar, kurumsal kimlik çalışmaları, reklam-pazarlama stratejileri ve dijital deneyimler tasarlarız.Biz müşterilerimize içinde tutku barındıran, gözalıcı işler sunma gayesi ile çalışırız.Metromedya dijital fikirler üreten, dijital dünyaya ürün geliştiren, dijital reklam ajansı 'dır.

Farklı Düşün

"Çılgınlar, uyumsuzlar, asiler, baş belaları, eski köye yeni adet getirenler... Onlar kural düşkünü değildirler ve statükoyu umursamazlar. Onlardan yararlanabilir, onlara karşı çıkabilir, onları yüceltebilir veya alçaltabilirsiniz. Yapamayacağınız tek şey onlerı görmezden gelmektir; çünkü onlar değişimi yaratanlardır. Onlar, insanlık koşusunu bir adım ileri götürenlerdir. Bazıları onlara deli diyebilir. Bizim için onlar birer dahidir. Dünyayı değiştirecek insanlar, onu değiştirebileceklerini düşünecek kadar çıldın olanlardır."
 • Liked videos

  • Bob iOSS — iPad Pro Painting - Duration: 21 minutes.

   • 1 year ago
   • 109,739 views
   The Joy of PaintingDO — Bob iOSS teaches easy techniques to create your own worlds on iPad Pro.

   I created an imgur album explaining the work and everything behind this video: http://imgur.com/gall...
   • CC
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...