10
 • הכר את אתר הספרייה בפחות מ-4 דקות!

  236 views 4 years ago
  הי, בואו להכיר את אתר הספרייה הרפואית, כתובת האתר medlib.bgu.ac.il .
  נתחיל בסרגל העליון בו תוכלו למצוא מידע על השירותים והנהלים השונים של הספרייה.
  מכאן תוכלו לקבל הנחיות הגעה לספרייה. כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת על השאלת פריטים. כאן (רכישת ספרות) תוכלו להמליץ לנו על ספרים לרכישה. בשירות "אספקת מאמרים" נשיג לכם חומרים מהארץ ומחול.
  ב-הדרכה תוכלו לקבל מידע על הדרכות הניתנות בספרייה ועל עזרה בחיפושי מידע וגם ללמוד איך למצוא מידע בקלות בעזרת המדריך "חפש ומצא" .
  במדריך הטכני תמצאו מידע חיוני לגבי שירותי המחשוב השונים כמו למשל איך להתחבר לרשת האלחוטית של האוניברסיטה בעזרת המחשב או הסמארטפון שלכם.
  ב-כלי מחקר תוכלו לחסוך הרבה זמן בכתיבת מאמרים או עבודות אם תיכנסו למדריך כתיבה אקדמית וגם ללמוד סוף סוף מה זה H אינדקס במדריך מדידה מדעית.
  (פורטלים תחומים) ניתן להגיע לפורטלים לפי מחלקה – בכל פורטל תמצאו את ספרי הקורס הרלוונטיים בדפוס או בפורמט אלקטרוני, כתבי-עת מובילים, מאגרי מידע בתחום, ומידע רב המותאם לאותה מחלקה.
  מכאן (פורטלים קליניים) מגיעים לפורטלים לפי התמחות קלינית כגון דרמטולוגיה.
  במאגרי מידע ריכזנו עבורכם רשימה של כל המאגרים הנרכשים על ידי ספריות האוניברסיטה, במגוון תחומים.
  מכאן תוכלו להיכנס לכרטיס הקורא ולהאריך את השאלת הספרים שלכם בלי לצאת מהבית.
  ב- "צור קשר" ניתן לפנות אלינו בטלפון או בדוא"ל בכל שאלה הנוגעת לחיפושי מידע או לשירותי הספרייה.
  כדי למצוא את הפריטים הקיימים בספרייה הרפואית בדפוס ובפורמט אלקטרוני הקלידו מילים בתיבת החיפוש בקטלוג, (בקטלוג הספרייה ) ניתן גם ללחוץ על התמונה כדי להגיע לקטלוג. כאן תוכלו למצוא כתבי-עת אלקט' או ספרים אלקט שנרכשו על ידי ספריות האוניברסיטה. מומלץ להשתמש בתיבה שלנו לחיפוש במאגר PubMed כדי להגיע לטקסט המלא ישירות – להסבר נוסף לחצו על האייקון BGU Find it. מכאן תגיעו גם לחיפוש מאמרים בעברית. אם תרצו לשלב מאמרים וספרים בחיפוש אחד בדומה ל-Google השתמשו ב-BGUgle הכולל את כל הקטלוגים של ספריות האונ בנוסף לאלפי ספרים אלקטרונים ומאמרים.
  למידע הקשור לספרייה תוכלו להשתמש בחיפוש באתר, הכולל חיפוש במגוון הפורטלים והמדריכים. לדוגמא – RSS.
  כאן (בצד שמאל של המסך) נמצאים קישורים למאגרים וכלי מידע מובילים, רובם זמינים מרשת אבג, כולל בגישה מרחוק.
  כאן תוכלו לקבל הנחיות לגישה מחוץ לקמפוס לכל המאגרים והחומרים האלקטרונים הנרכשים. אתם מוזמנים להתנסות במאגרי מידע שנרכשים לתקופת ניסיון על ידי הספרייה.
  נתקלתם בבעיה הקשורה לגישה למאגרי-מידע או כתבי-עת אלקטרונים? תוכלו לבדוק אם אנחנו כבר מטפלים בה ב-בעיות גישה למשאבים. מכאן (לוח אירועים) ניתן להגיע למידע על האירועים השונים, לדוגמא: הדרכה להכרת הספרייה.
  נחזור לדף הבית.
  במרכז הדף מתפרסמים עדכונים שוטפים על הנעשה בספרייה, לדוגמא - ספרים החדשים שהגיעו למדפי הספרייה או נוספו לספרים האלקטרונים.
  תוכלו לקבל עדכונים אלה באמצעות RSS או בדוא"ל. תוכלו למצוא אותנו גם בערוץ ה-YouTube, באתר ה-Mobile
  ובפייסבוק - כנסו ולחצו על Like כדי לקבל עדכונים.
  הספרייה הרפואית בכל דרך שתבחר! Show less
  Read more
 • RefWorks Play all

  סרטוני הדרכה בעברית לשימוש בתוכנת RefWorks לניהול ציטוטים ורשימות ביבליוגרפיות, מבית הספרייה הרפואית של אונ' בן-גוריון בנגב
  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...