526
 • Skonto Akadēmija ceļā uz Eiropas čempionu titulu!

  2,671 views 4 years ago
  Šī gada 12. novembrī tika uzsaukts “Starts!” jaunajam Skonto Akadēmijas projektam, kura galvenais mērķis ir sagatavot topošās Latvijas futbola zvaigznes, lai pēc 10-14 gadiem Latvijas izlase spētu konkurēt par Eiropas čempionu titulu.

  Projektā iesaistījušies speciālisti ar neapšaubamu pieredzi un panākumiem - Guntis Indriksons - Latvijas Futbola federācijas prezidents, Raimonds Laizāns - savā laikā labākais vārtsargs Latvijas virslīgā, Ukrainas čempions, pašlaik jau 16 gadus vada Skonto Akadēmiju, Andrejs Kaļiņins, Aleksandrs Starkovs, Staņislavs Oljārs - Eiropas Čempions vieglatlētikā.

  A. Starkova vadībā Latvijas izlase ir sasniegusi vislielākos panākumus tās pastāvēšanas vēsturē, iekļūstot 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.
  Ilgus gadus A. Starkovs bija Rīgas “Daugava” uzbrukuma līderis. Trenējis Rīgas “Skonto” un Maskavas “Spartak”, kā arī Latvijas U-21 futbola izlasi.

  Uzsākts projekts jauna sporta kompleksa celtniecībai, kas sevī ietver arī futbola halli un stadionu. Nākotnē gan turnīri, gan treniņi notiks modernā vidē, kas pacels treniņu procesus pavisam jaunā līmenī.
  Guntis Indriksons: “Projektam ir viens mērķis - izaudzināt konkurētspējīgus spēlētājus, un lai viņi kopā ar Latvijas izlasi 2024. vai 2028. gadā nokļūst Eiropas čempionāta finālā vai reāli par šo finālu cīnās. Tāds ir mūsu mērķis, mēs tam ticam un mēs uz to iesim.”

  Projekts uzsākts 12. novembrī, lielais “Starts!” un pilnīga pāreja uz jauno inventāru un programmu - šī gada 8. decembrī. Skatoties uz nopietno ieguldījumu projektā, kolektīva un komandas sastāvu, pastāv skaidra cerība par gaišāku Latvijas futbola nākotni. Ko projektā iesaistītie cilvēki, strādājot atsevišķi, spēja sasniegt - to, kopā darot, spēs sasniegt vairākkārt.

  Par projektu Skonto Akadēmijas treneris Andrejs Kaļiņins izteicās: “Latvijā tāda projekta nav bijis. Var pat teikt, ka tas ir revolucionārs.” Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...