35
 • SKIZO - Fjalet E fundit [OffiCial Video + Lyrics]

  7,254 views 6 years ago
  fans page https://www.facebook.com/Le......

  Video by Leandro hida performing fjalet e fundit

  ‎1
  ishin dit me te bukura kur ty un vajz te njoha
  mbas teje u dashurova mbas teje veten harrova
  hej..sa shum gabova te besova te fala gjithcka qe kisha
  per ty endrrat i prisha dhe per ty vetem mendoja
  dhe per ty cdo gje e boja se per ty un po jetoja
  thjesht te adhuroja syt e tu aq te bukur dhe ne enderr i shikoja
  as qe nuk e mendoja se me tjetrin ti do shkoje
  mua do me harroje perjetesisht per te jetuar
  jo me mua po me tjetrin perqafuar
  sa shum me ke lenduar mbas shpine me ke tralltuar
  mos e shit zemren se askush si un nuk te do
  me beso tani shko rrugen tende vazhdo jo nuk dua te te shoh
  e vetme jeto lot pendim pa mbarim
  mos kerko te jemi bashk se as gje me ska kuptim
  tani te lutem shko lamtumir pergjithmon

  ref

  tani shko perjet ti me harro falje jo mos kerko
  shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do zemer ti me beso
  falje jo mos kerko shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do
  zemer ti me beso falje jo mos kerko

  2
  te shoh ulur dikur larg e vetme duke qar
  afrohem pran teje pse nuk jemi si me par
  pse un dhe ti te ndar sa shum malli me ka mar
  me mungojn puthjet tua kur me zgjonin cdo mengjes
  larg nga ty plot trishtim dita shkon vetem ters
  se me ty drita ndriconte djelli per ne rreze leshonte
  askush se besonte qe xhelozia mes nesh egzistone
  dita dites na largonte dy zemra i shkatronte
  ku mbetem un dhe ti un nvetmi e ti nvetmi
  pafat ne dashuri si dy zogj te mbyllur qe kerkojn liri
  si nje lule vyshkur qe as uj nuk do te pi
  nje zemer qe digjet e nje shpirt qe renkon
  si munde me mlendu si guxove me mtralltu
  vazhdo rrugen tende tani jeto pa mu
  si shperblim kete keng ta dedikoj
  kto jan fjalet e fundit qe per ty i kendoj

  ref

  tani shko perjet ti me harro falje jo mos kerko
  shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do zemer ti me beso
  falje jo mos kerko shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do
  zemer ti me beso falje jo mos kerko

  3

  mos eja me tek un falje jo mos kerko
  shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do
  un dhimbjen do ta ndjej sa her qe te kujtoj
  jan disa momente qe zdo mund ti harroj
  dhe pse koha do kaloj cdo gje do ndryshoj
  un endrren po vazhdoi ne rrugen qe kam nisur
  ty dhe te kaluaren si liber e kam grisur nga e para per tja nisur
  dhe pse e kam te veshtir pa ty te jetoj
  harrove fjalet e mia
  harrove dashurin
  harrove gjithcka kishim
  e fale vec tralltin

  ref

  tani shko perjet ti me harro falje jo mos kerko
  shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do zemer ti me beso
  falje jo mos kerko shko atje ku ishe ndoshta ai me shum te do
  zemer ti me beso falje jo mos kerko Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • This item has been hidden
 • Liked videos Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...