IN
Upload
Alert icon
928

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

ILoveKosova88

Kosovaret rrefejn per perdhunimet e kryera nga serbet Play

FJALET E NJE TE DHUNUARE:
NE QË JEMI DHUNUAR DHE SOT VUAJMË JEMI MORALI DHE PAMORALI I TË GJITHË KOSOVARËVE! EDHE KUR JEMI NË MESIN E TË GJALLËVE, NE, SËRISH NDJEHEMI TE VDEKURA! EDHE KUR ECIM RRUGËS, E NDJEJMË PESHËN E DHUNIMIT, E SHOFIM ATË NË SYTË E NJERËZVE, TË CILËT, NDOSHTA, KURRË NUK DO TË MUND TA IMAGJINOJNË SË ÇFARË KEMI PERJETUAR. NE JEMI PLAGA E ÇDO NJERIU , VUAJTJA DHE MUNGESA E ÇDO FËMIU. EDHE KUR NJERËZIT QESHIN, PA KUJTUAR FARE SË NE EKZISTOJMË, NE MENDOJMË SË ATA QESHIN DHE TALLËN ME TRAGJEDINË TONË. EDHE KUR LOTOJNË, SHAJNË E PËSHTYJNË EDHE ATËHERË NE JEMI PJESA MË E DHËMBËSHME DHE MË TRAGJIKE NE SOT JEMI TË BRAKTISURA, DHE PESHA E ÇDO GJËJE QË PO NDËRTOHET NË KOSOVË RËNDON MBI NE! NE JEMI GJAKU, PLUHURI DHE PËSHTYMA E DJESHME E SOTME DHE E NESËRME E KOSOVËS ANDAJ DIKUSH DUHET TA NGRE ZËRIN PËR NE!!!

Vajzat nga Kosova - Valle me def Play

valle dasmash me def! kendojne Vajzat nga Kosova


VALLE ME DEF

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

KENGE PER NUSE!!
ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ ღღღ

Keng te bukura kosovare!

(`*•.¸(`*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ )
♥«´•.I LOVE KOSOVA.•`»♥
( ¸.•*´(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.¸ )

Vjeshta e Trendafilave Play

Filmi Vjeshta e Trendafilave


Ne ket film rrefehet historia e nje vajze, te ciles ia vran vellaun i cili ishte kthyer nga gyrbeti per te luftuar, ja vran motren ne momentet kur ajo po dhunohej nga bishat serbe, nena e ngrat i vdes nga dhimbja, e me ne fund ben vetvrasje duke e len vellaun e saj te vogel te vetem ne kete bot!


Vuajtjes e kosovareve gjat luftes se viteve 1998/1999


Shpresoj tju pelqej
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to