6,669
 • POBUDKA WEDRUSSÓW-TELEGONIA,SEKS I ANTYKONCEPCJA

  38,067 views 5 years ago
  Co najmniej 20 kobiet rocznie umiera, a ponad 2500 poważnie choruje z powodu stosowania pigułek antykoncep­cyj­nych -- bije na alarm Francuska Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków.

  Eksperci twierdzą, że opublikowany raport przedstawia jedynie część zgonów, jakie są spowodowanie działaniem antykoncepcji.
  20 zgonów, które wykazał raport są wywołane zatorem płuc. Badania nie przedstawiają jednak liczby kobiet, które umarły z powodu zakrzepicy mózgowej, a takich przypadków na pewno jest wiele -- mówią specjaliści.
  Raport obnaża również wszystkie problemy zdrowotne, które powodują tabletki. Kobiety stosujące antykoncepcję mogą się nabawić zakrzepicy żył głębokich. Już ponad dwa i pół tysiąca kobiet rocznie zapada na tę chorobę.
  Kobiety skarżą się również na inne poważne powikłania, w tym częściowy paraliż ciała i epilepsję.
  Twórcy raportu obwiniają za plagę przede wszystkim pigułki trzeciej i czwartej generacji.

  To specyfiki, które zawierają drospirenon, dezogestrel i gestoden. Rzadziej niż pigułki starszego typu doprowadzają do tycia i mdłości, ale znacznie zwiększają ryzyko dużo groźniejszych problemów - czytamy w raporcie.
  Większość tabletek, o których pisze Francuska Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków, można kupić w Polsce.

  utwór wykorzystany w audycji: Parijat - Most Beautiful Splendour (Lukas Termena Chillout mix)
  http://www.mp3god.pl/mp3/ZC......

  rekomendowane filmy:
  http://www.youtube.com/watc......


  http://www.youtube.com/watc......

  "Telegonia i alkohol mają decydujący wpływ zdrowie i świadomość kolejnych pokoleń, rzekłbym że jest to kluczowy i najważniejszy problem społeczeństwa oddającego władzę i kontrolę nad sobą tej bandzie szubrawców i pasożytów. Tam, gdzie jest rozwiązłość seksualna, zanika czystość, a czystość to INTELIGENCJA, NIEWINNOŚĆ, SIŁA I TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU - zdolność rozróżniania prawdy od fałszu, dobra od zła, tego, co sprzyjające od tego, co destrukcyjne. Poza tym im więcej partnerów seksualnych w życiu jednej osoby, tym więcej żądzy i niezaspokojenia się w niej budzi i to, co tak naprawdę jest piękne między dwojgiem kochających się ludzi bezpowrotnie ulatuje razem z Niewinnością.... ech można by długo rozwijać ten temat... Ciemna strona mocy robi wszystko, by zniszczyć w pierwszej koleności Białą Rasę:" ..napisał słuchacz Irek.

  http://www.youtube.com/watc......  Źródło: http://www.lepoint.fr/fil-i......

  Na koniec jeszcze super-pozytywna bajka dla dzieci, i nie tylko:

  http://www.youtube.com/watc...... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...