Upload
1

Dorina Pirra

 • KonArtist18 - Channel

  • 87 videos
  • CHANNEL
  633
 • TringDigitalTV - Channel

  • 2,267 videos
  Digital TV Platform (Albanian Satellite, Terrestrial, Cable, Web, and IPTV)
  Platformë Televizive Shqiptare Dixhitale (Satelitore, Tokësore, Kabllore, Web dhe IPTV)
  Tring TV është themeluar në vitin 20
  • CHANNEL
  64,593
 • Marsela Cibukaj Somebody to love The Voice of Albania - Duration: 9:10.

  • 2 years ago
  • 12,968 views
 • Himni Zyrtar - Futboll Klub Kukësi - Duration: 3:44.

  • 2 years ago
  • 34,441 views
  Ky eshte himni zyrtar i Futboll Klub Kukesi.
 • gangeri stali - Channel

  • 8 videos
  • CHANNEL
  57
 • Ora News Lajme - Channel

  • 26,240 videos
  Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!
  • CHANNEL
  5,515
 • "Worldwide University" , i pari universitet online ne Shqiperi ne mbeshtetje te punes kerkimore shkencore te studiuesve shqiptare i uron atyre suksese ne punen e tyre dhe shpreh gatishmerine per t'i mbeshtetur ne inisiativat e ardhshme. Per me teper vizitoni faqen tone ne internet wwuniversity.eu. "Worldwide University"

  Shqipëri, Zbulohet një bimë e re endemike - Duration: 2:51.

  • 3 years ago
  • 4,549 views
  Biologët shqiptarë thonë se kanë zbuluar në malësitë e jugut të Shqipërisë një bimë që futet në llojet e pandeshura më parë në botë. Bima endemike e njohur në gjuhën popullore "Lule Helmi" është p...
 • INTRO WorldWide University in Albania.flv - Duration: 1:10.

  • 2 years ago
  • 194 views
  http://www.wwuniversity.eu
  Consorzio InterUniversitario dei Balcani, Health, Medicine, Dentistry, Pharmacy, university, Universita, Salute, Medicina, Odontoiatria, Farmacia,
  http://www.wwuniversit...
 • WorldWide University in Albania - Duration: 4:14.

  • 2 years ago
  • 126 views
  http://www.wwuniversity.eu Consorzio InterUniversitario dei Balcani, Health, Medicine, Dentistry, Pharmacy, university, Universita, Salute, Medicina, Odontoiatria, FarmaciaPhysiotherapy, Infirmary,...
to add this to Watch Later

Add to