1
Property Management Service Poland obsługuje i zarządza kompleksowo lokalami mieszkalnymi, apartamentami oraz domami przeznaczonych do wy...
Property Management Service Poland obsługuje i zarządza kompleksowo lokalami mieszkalnymi, apartamentami oraz domami przeznaczonych do wynajęcia. Wykonujemy czynności, które z reguły wykonuje Właściciel mieszkania, poświęcając przy tym swój czas.

Nie jesteśmy Agencją Nieruchomości, lecz firmą zajmującą się kompleksową opieką nad powierzonymi przez Klientów mieszkaniami a samo poszukiwanie dobrych najemców i gruntowne przygotowanie mieszkania do wynajęcia  jest jednym z głównych elementów naszej kompleksowej usługi. Jeśli nie macie Państwo czasu ani ochoty zajmować się bieżącą obsługą najemców, awariami, problemami czy kontaktami z najemcami to zapraszamy do współpracy z nami. 

Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, apartamentów oraz domów to doskonałe rozwiązanie dla Właścicieli nieruchomości, którzy przy minimalnym zaangażowaniu swojego czasu oczekują maksymalizacji zysków z tytułu najmu lokalu.

Zapraszamy do współpracy!
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...