Upload
5,436

TLove

 • T.LOVE - Pole Garncarza [Official Music Video]

  27,577 views 5 months ago
  Pole Garncarza to drugi teledysk promujący album T.LOVE – Prymityw 2014.

  „Pole Garncarza to czadowy antywojenny protest song napisany przez nas wiosną br., pod wpływem dramatycznych wydarzeń na Ukrainie. Oparty częściowo na Biblii tekst kawałka, uderza w hipokryzję, obłudę i pazerność możnych tego świata, gdzie największe pieniądze zarabia się na wojnach i tragedii zwykłych ludzi”.

  Prymityw 2014 to reedycja krążka wydanego w 1994 roku plus trzy premierowe utwory, nagrane i zmiksowane na przełomie wiosny i lata br. Dwa z tych kawałków to utwory autorstwa zespołu („Italia” i „Pole Garncarza”) – trzecim tytułem jest zespołowa wersja „Jałty” Jacka Kaczmarskiego. Reedycja wzbogacona jest o DVD, które zawiera, zarejestrowany 20 lat temu przez TVP S.A., w Studio S-3 Łęg (Kraków) koncert zatytułowany „T.LOVE Prymityw”. To jeden z najlepszych naszych występów telewizyjnych na żywo, pełen biologicznej, prymitywnej energii – ma w sobie niesamowitą moc.

  Teledysk zrealizowany przez We Love Music Studio
  muz. J. Polak, Z. Staszczyk, M. Marecki, P. Nazimek
  sł. Z.Staszczyk


  Music video by T.LOVE performing Pole Garncarza. (P) 2014 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z.o.o. Show less
  Read more
 • Uploads Play

  This item has been hidden
 • Best of The 90s Play

  This item has been hidden
Sign in to add this to Watch Later

Add to