20
Klub Myszki Norki działa w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" od 2002 roku. Główne działania Klubu mają na celu integrację dzieci...
Klub Myszki Norki działa w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" od 2002 roku. Główne działania Klubu mają na celu integrację dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych oraz wyrównywanie szans w dostępie do kultury, edukacji i sportu. Integracja pozytywnie wpływa na rozwój dzieci: dzieci pełnosprawne uczą się tolerancji, wrażliwości i odpowiedzialności, natomiast dzieci niepełnosprawne nabierają pewności siebie, zyskują poczucie akceptacji i pokonują bariery w kontaktach z rówieśnikami. Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do radosnego dzieciństwa i wyniesienia z niego pozytywnych doświadczeń na całe życie.

Nasze zadania realizujemy poprzez organizację bezpłatnych zajęć oraz imprez dla dzieci w wielu miastach całej Polski. Są to m.in. zajęcia edukacyjne i artystyczne dla dzieci, zabawy na placach zabaw oraz warsztaty taneczne, teatralne i szkółki piłkarskie. Na wszystkich zajęciach realizowana jest w pełni idea integracji.
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...