749
 • Enderro! Perjeto! Kerko me shume! Bashkohu me InterClubAlbania!

  220 views 2 years ago
  Cdo sezon eshte nje sfide me vete, si per skuadren tone te zemres, Interin, si per grupimin e pare dhe te vetem te Interistave Shqiptare, Inter Club Albania, te njohur nga F.C. Internazionale Milano.

  Anetaresimet jane nje proces qe perseriten sezon pas sezoni nga Interi dhe jane menyra me bukur per te treguar dashurine ndaj ngjyrave zikalter dhe lidhjen e forte me klubin e zemres. Cdo sezon, Interi mundohet qe te jete afer tifozeve te saj duke ofruar mundesine te behen nje tifoz zyrtar te F.C. Internazionale Milano!

  Tashme sezoni i ri eshte ketu, dhe i komunikojme te gjithe Interistave Shqiptare kudo qe ndodhen se me 12 Korrik 2016, ora 18:00–20:00 do te hapen zyrtarisht anetaresimet e sezonit te ri tek Inter Club Albania!. Vendi i perzgjedhur ne Tirane per diten e pare te anetaresimeve eshte Reja.al, hapësira më e re kulturore në Tiranë, dhe vendi perfekt për ceremoninë e hapjes së anetaresimeve në nivelin e Inter Club Albania. Reja ndodhet ne Tirane tek Galeria e Arteve, ngjitur me Pedonalen.

  Por cfare do te ndodhe tek Reja ne daten 12 Korrik?

  Fillimisht do te behet prezantimi i hapjes se sezonit te ri te anetaresimeve, gjithcka cfare na pret ne sezonin e ri dhe te gjitha te rejat nga F.C. Internazionale Milano. Me pas do ta kene radhen anetaret me besnik te Inter Club Albania te nderohen me cmimin e “mirenjohjes” nga Interi per ndihmen dhe mbeshtetjen e dhene ne keto 5 vite te ekzistences se klubit tone. Ne fund koha per tu bere pjese e Interit: do te shpallet zyrtarisht hapja e anetaresimeve per sezonin e ri 2016-2017, dhe do te mirepriten te gjithe anetaret e vjeter por edhe te gjitha prurjet e reja.

  Normalisht kete vit dhuratat ndryshojne, gjithashtu edhe karta do te jete nje tjeter, por ne jemi gjithmone te njejtet: E njejta enderr, i njejti pasion, i njejti perkushtim!

  Shihemi te marten, me 12 Korrik: futeni kete date ne axhende si te zene, #InterClubAlbania, familja e Interistave Shqiptare ju pret... Forza Inter, pergjithmone! Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  • InterClubAlbania on Tour - Milano, October 2017 - Inter vs Milan 3-2 - Duration: 33 minutes.

   • 8 months ago
   • 1,353 views
   "Mos prisni qe t'jua tregojne te tjeret, por perjetojeni vete, e nuk do ta harroni kurre..."

   Kjo eshte video e udhetimit te Inter Club Albania me rastin e Derbyt te Tetorit ku Interi fitoi 3-2 nda...
  • InterClubAlbania on Tour - Milano, April 2017 - Inter vs Milan 2-2 - Duration: 24 minutes.

   • 1 year ago
   • 258 views
   Mos prisni qe t'jua tregojne te tjeret, por perjetojeni vete, e nuk do ta harroni kurre!
   Shijoni videon e udhetimit te InterClubAlbania me rastin e derbyt te Milanos! Momente qe mbeten pergjithmone...
  • Gezuar festat nga... Inter Club Albania! - Duration: 3 minutes.

   • 1 year ago
   • 87 views
   Interista, gezuar festat nga... familja e Interistave Shqiptare! 🌍⚫🔵
   Kjo eshte nje video me urime nga Interista nga e gjithe bota: po, jemi kudo, jemi pafund, jemi nje familje e madhe zikalter! Shu...
  • Enderro! Perjeto! Kerko me shume! Bashkohu me InterClubAlbania! - Duration: 2 minutes, 16 seconds.

   • 2 years ago
   • 220 views
   Cdo sezon eshte nje sfide me vete, si per skuadren tone te zemres, Interin, si per grupimin e pare dhe te vetem te Interistave Shqiptare, Inter Club Albania, te njohur nga F.C. Internazionale Milan...
  • Rei Manaj nderohet me cmimin 'Anetar Nderi' i InterclubAlbania! - Duration: 9 minutes, 35 seconds.

   • 2 years ago
   • 806 views
   Momentet me te bukura te eventit te djeshem ku InterClubAlbania nderoi me cmimin 'Anetar Nderi' djaloshin zikalter Rei Manaj! Ne video do te gjeni gjithcka: qe tek pergatitjet, ardhja e Reit, pritj...
  • InterClubAlbania ne Prishtine per Inter-Roma - Duration: 65 seconds.

   • 2 years ago
   • 127 views
  • InterClubAlbania - Udhetimi ne Milano per Inter-Juve 0-0 / Tetor 2015 - Duration: 23 minutes.

   • 2 years ago
   • 320 views
   Ne kete video jane permbledhur disa nga momentet me te bukura te udhetimit te InterClubAlbania qe u zhvillua fundjaven qe sapo lame pas ne Milano nga data 16 Tetor deri ne daten 19 Tetor! Nisja nga...
  • InterClubAlbania surprize per Ivan Ramiro Cordoba - Duration: 62 seconds.

   • 2 years ago
   • 95 views
   Kjo eshte video e surprizes dhe pritjes se ngrohte qe i beri sot InterClubAlbania legjendes se Interit, Ivan Ramiro Cordoba!

   Ai beri foto me secilin nga ne, erdhi mes nesh per te kenduar "Ole, In...
  • InterClubAlbania - Udhetimi ne Derby | Inter vs Milan 0-0 / Prill 2015 - Duration: 26 minutes.

   • 3 years ago
   • 4,218 views
   Tek kjo video do te gjeni te permbledhur gjithcka: Qe tek videot qe jane bere rruges, e deri tek takimi me Xherdan Shaqirin ne Appiano Gentile, kroniken e InterChannel per ne, koret dhe kenget qe u...
  • Palermo-Inter | GoPro Hero 3 Hyperlapse InterClubAlbania - Duration: 4 minutes, 10 seconds.

   • 3 years ago
   • 1,030 views
   Ndeshja Palermo vs Inter, e vlefshme per javen e trete te Serie A e pare ne grup nga InterClubAlbania te dielen ne darke tek Bistro5, vendi i ri ku grumbullohen Interistat ne Tirane! Video karakter...
  • InterClubAlbania, familja e Interistave Shqiptarë... Anëtarësohu edhe ti! - Duration: 2 minutes, 35 seconds.

   • 4 years ago
   • 2,028 views
   InterClubAlbania po rritet dita dites. Po rritet si numer anetaresh, por po rritet edhe ne zemrat e Interistave Shqiptare. Nuk ka rendesi ku jetojme, apo sa larg jemi, te gjithe me zemer jane ne Sh...
  • Inter - Lazio 4-1 | InterClubAlbania per Kapitenin deri ne fund te botes... - Duration: 27 minutes.

   • 4 years ago
   • 3,554 views
   InterClubAlbania ishte prezente ne ndeshjen e fundit ne SanSiro te ketij sezoni e cila perkoi me ndeshjen e fundit te Kapiten Zanettit. Dicka historike dhe shume e trishte e cila nuk mund te humbej...
  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...