4,013
 • Ford Focus LPG - bez pośredników

  27,054 views 1 year ago
  Oferta nowych samochodów z fabrycznymi lub dedykowanymi instalacjami LPG na polskim rynku poszerzyła się niedawno o kolejną markę - Ford. Nabytek jest o tyle cenny, że w ten sposób po raz pierwszy można kupić prosto z salonu auto z systemem bezpośredniego wtrysku gazu w fazie ciekłej. Focus 1,5 EcoBoost ST Line już trafił w ręce redakcji gazeo.pl na pierwszy w Polsce test!

  Więcej na temat testowanego Forda znajdziecie na naszej stronie:
  http://gazeo.pl/samochody/t...... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Poradniki Play all

  Czym różni się LPG od CNG i LNG? Z czego składa się i jak działa wielozawór? Jak tankować samodzielnie LPG? Jak kupić używane auto z LPG? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań nurtujących użytkowników instalacji gazowych znajdziecie w naszych poradnikach, gdzie w przystępny sposób wyjaśniamy wszystkie zawiłości związane z paliwami gazowymi.
  This item has been hidden
 • Bezpieczeństwo LPG Play all

  Współczesne samochodowe instalacje gazowe są w pełni bezpieczne. Ponad 2,7 mln jeżdżących po naszych drogach samochodów zasilanych LPG jest tego najlepszym przykładem. Co siódmy zarejestrowany w kraju samochód korzysta z gazu płynnego jako paliwa. Mimo to, wielu kierowców nadal nieufnie podchodzi to tego rozwiązania, upatrując w nim zagrożenia dla bezpieczeństwa. Czy słusznie? Obejrzyj nasze materiały wideo.
  This item has been hidden
 • Testy samochodów Play all

  Testy samochodów zasilanych LPG, CNG oraz innymi napędami alternatywnymi.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...